Web sitemize hoşgeldiniz. Bugün :4 Ekim 2023 Çarşamba
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLERİMİZ ÜRETİM SÜRECİ HABERLER ONLİNE SİPARİŞ REFERANSLAR İLETİŞİM
Üretim Süreci


Koli Üretimi Nasıl Yapılır?

Oluklu mukavva makinesinden istenilen kalite ve ebatta üretilmiş olan mukavvalar kesilerek istiflenir ve müşteri isteği doğrultusunda baskılı veya baskısız olarak kutuya dönüştürmek üzere slotter makinesine verilir. DİKİŞ (TELLİ) veya YAPIŞTIRMA olarak kutu kapatmaları yapılır ve paketlenerek müşteriye gönderilmek üzere sevk edilir. Hammaddelerimiz;

  • SAMAN FLUTING:Saman Flutıng atık kağıtlar ve samanın pişirilmesi ile elde edilen hamurdan yapılan bir kağıt türüdür. Oluklu mukavvada ondüle, orta ve iç yüzey kağıdı olarak kullanılmaktadır.
  • TEST LINER:Tamamen atık kağıttan üretilen TEST LİNER kutu üretiminde yüksek dirençli ve baskıya dayanıklı olması sebebiyle kolay işlenen ve en çok tercih edilen bir yüzey kağıdıdır. Üretiminde nişasta ve reçine katkısı yapılır.Zaman zaman ise renk vermek amacıyla boya katıldığı da olur.
  • BEYAZ TEST LINER:Reklama ve görselliğe önem veren üreticilerin vazgeçilmez ambalaj hammaddesidir.Baskıya uygunluğu görsel ve estetik kalitesi gibi özellikleri ile çok tercih edilen bir dış yüzey kağıdıdır.
  • KRAFT LINEER:Kraft kağıdının su geçirgenliği yoktur ve üretiminde selüloz kullanılır. Parlak oluşu,rengi,mukavemeti ve kolay baskı uygulanabilir oluşu ile özellikle ihracat sektörünün tercih ettiği bir dış yüzey kağıdıdır. Oluklu mukavva sektöründe kullanılan kağıtların büyük çoğunluğu özel sektör tarafından üretilmekte olup büyük kuruluşlar gelişmiş teknolojiye dayalı yüksek kapasiteli yatırımlara yönelmişlerdir.
T: (0212) 475 15 61 © Her Hakkı Saklıdır. Melankoli Kutu Karton Kutu Koli İstanbul Sultangazi Kutu Oluklu Mukavva Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzin ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.