Web sitemize hoşgeldiniz. Bugün :3 Mart 2024 Pazar
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLERİMİZ ÜRETİM SÜRECİ HABERLER ONLİNE SİPARİŞ REFERANSLAR İLETİŞİM
HAKKIMIZDAOluklu mukavva sektöründe 15 yıllık deneyim ve tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşıyoruz. E, B, C, EB, BC kalite oluklu mukavva ambalajlarınız istenilen kalitede ve zamanında üretilmektedir.  Standart kesim ve baskılı koliler, özel kesimli flekso baskılı ve ofset baskılı kutular genel faaliyet alanımızı Oluşturmaktadır. 

Doğru kaliteyi makul fiyatla, zamanında ve en sağlıklı biçimde teslim etmek firmamızın her zamanki öncelikli prensibi olacaktır.

Tarihçemiz:
Melankoli ambalaj oluklu mukavva sanayi ve dış ticaret limited şirketi 2012  yılında İstanbulda kurulmuştur. Ambalaj sektöründe 15 senelik deneyimimizle tamamen profesyonel çalışma teknikleri ile müşterilerimize en iyi hizmeti  sunmayı ilke edinmiş bir ekibiz. 

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak sektörde devamlı ve kalıcı bir noktayı hedeflemekteyiz.

Kalite politikamız ;
Müşteri odaklı süreç yaklaşımımızın ve sürekli iyileştirme prensibimizin gereği olarak; müşterilerimizin değişen, gelişen ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede sağlamak ve en iyi iş sonuçlarını elde edilebilmek için, tüm iş süreçlerinin çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirilmesi, hızlı, etkin ve ekonomik çözümler üreterek, sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlayabilen, etik değerlere saygılı, eğitimden asla taviz vermeyen, dünya üzerinde rekabet gücü yüksek olan bir firma kültürü oluşturmaktır.
 
Vizyonumuz ;
Ülke çapında en iyi üretim ve hizmeti sağlayan firma olmak ve aynı hedeflerle dünyada daha geniş alanlara yayılmak.
 
Misyonumuz ;
Hedeflerimize ulaşma yolunda, çağdaş bilgi ve teknolojileri kullanarak, kuruluşumuzda kalite anlayışını, şeffaflığı, katılımcı yaklaşımı ilke edinmek ve tüm iş ortaklarımıza değer katacak şekilde bir yönetim şekli sunmak.
T: (0212) 475 15 61 © Her Hakkı Saklıdır. Melankoli Kutu Karton Kutu Koli İstanbul Sultangazi Kutu Oluklu Mukavva Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzin ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.